10 травня

Виконавчий комітет Браїлівської селищної ради та жителі громади щиро співчувають родині з приводу смерті Басистого Бориса Івановича.

Виконавчий комітет Браїлівської селищної ради та жителі громади щиро співчувають родині з приводу смерті Басистого Бориса Івановича. Він пішов з життя 9 травня 2019 року на 81 році життя. Односельчани запам’ятають його щирим, доброзичливим, життєрадісним. Він був гарним господарем, дбайливим батьком, добрим другом для багатьох. Люди висловлювали Борису Івановичу довіру, обираючи його депутатом селищної ради, членом виконкому, доручали різні громадські посади. Майже до 80 років Борис Іванович очолював ветеранську організацію Браїлова та регулярно відвідував ювілярів і дарував їм гарний настрій та, звичайно ж, свої душевні вірші.
Нехай добрий, світлий спомин про Бориса Івановича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, односельчан, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть! Поділяємо біль та горе рідних! Вічна і світла пам’ять!